Něco o mě a mé práci:

Od roku 2003 jsem cvičitelkou "Systému Jóga v denním životě" a v roce 2005 jsem obdržela Mezinárodní certifikát Cvičitel jógy "Systému Jóga v denním životě" vydaný organizací International Šrí Deep Madhavananda Ashram Fellowship. V roce 2013 jsem prošla zasvěcením u Mirandy Gray a jako Moon Mother mohu dávat požehnání a léčení lůna.

11 let vedu kurzy jógy a od 2013 jsem lektorkou školy pánevního dna. Nyní vedu kurz “Jóga proti bolestem v zádech“ v Jógacentru Donovalská v Praze 4.
Samostatně vedu semináře školy pánevního dna v Hradci Králové, Nymburce, Jičíně, Liberci, Příbrami, Letech u Dobřichovic a v Praze. Cvičím s ženami i individuálně. Zabývám se rituály na oslavu první menstruace - menarche. Pod hlavičkou společnosti Jóga v denním životě (www.joga.cz) vedu od roku 2003 jógové kurzy jak klasické, tak i specializované (např. proti bolestem v zádech). Cvičím jógu s dětmi a sedmým rokem asistuji v kurzu jógy pro těhotné. V celodenních kurzech se zaměřuji na témata Jóga a zvládání stresu, Jóga pro ženy s ohledem na jejich cyklus, popř. Jóga a vegetariánství.

Moje osobní zkušenost se cvičením pánevního dna - s metodou 3x3

Proč jsem se rozhodla stát se lektorkou školy pánevního dna?

V současné době má mnoho žen potíže (inkontinence, pokles dělohy, atd.), které jim brání v navštěvování jiných kurzů. Pokud ženy začnou cvičit, mohou předejít nepříjemným operacím apod. Největší motivací je pro mne pomáhat ženám, aby opět našly svoji vnitřní rovnováhu a radost ze života.

Moje osobní zkušenost? Díky škole pánevního dna se rozšířil můj vnitřní prostor a pánevní dno se stalo mojí živou součástí. Tvořím a radostně skládám mozaiku svého života.

Motto:

Každá žena může být královnou, pokud s láskou pečuje o království svého těla a duše. Její láska pak naplní každý prostor, do něhož vstoupí a čeho se dotkne.....

 

Novinky

20.03.2018 21:31
V roce 2017 jsem absolvovala 6 měsíční kurz Školy pánevního dna akreditovaný MŠMT.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Kontakt

Alena Stellnerová - Zdravé pánevní dno Říčany +420 777 299 272 a.stellnerova@centrum.cz